Hallitus 2017

Hallitus 2017

Puheenjohtaja: Rita Hiltunen (hiltunen.rita [ät] hotmail.com)
Varapuheenjohtaja: Tiia Kivirikko (tiia.kivirikko [ät] gmail.com)
Sihteeri: Salli Ojala (salli.ojala [ät] gmail.com)
Taloudenhoitaja: Arttu Mäkipää (arttumak9 [ät] gmail.com)
Kopo-vastaava: Antti Kumpula (antti.l.kumpula [ät] student.oulu.fi)
Sopo-vastaava: Juulia Jalava (juulia.jalava [ät] hotmail.fi)
Jäsenvastaava: Janne Kirjavainen (janne.kirjavainen [ät] student.oulu.fi)
Tiedotusvastaava: Matti Partanen (matti.partanen [ät] student.oulu.fi)
Huvi- ja excuvastaavat: Eelis Loponen, Aleksi Nissilä, Antti Kola ja Jemma Vepsäläinen (eelisloponen [ät] gmail.com, aleksi.nissil [ät] gmail.com, kola.antti95 [ät] gmail.com ,jevepsal [ät] student.oulu.fi)
OLuT-vastaavat: Harri Kiviniitty ja Suvi Korkala (<puuttuu> , suvi.korkala [ät] wippies.fi)
Webmaster: Οkko Ρyssγsalo (atlasry [ät] kapsi.fi)
Graafikko: Sonja Rajanen (sonja.rajanen [ät] student.oulu.fi)
Mantsalehden päätoimittaja: Jonna Löfhjelm (jonna.lofhjelm [ät] student.oulu.fi)
Mantsalehden toimittajat: Salli Ojala ja Tiia Kivirikko (salli.ojala [ät] gmail.com, tiia.kivirikko [ät] gmail.com)
Kulttuurivastaava: Samuli Taanila (samuli.taanila [ät] gmail.com)
Ympäristövastaava: Maija-Leena Tapio (maijaleenatapio [ät] gmail.com)
Urheiluvastaava: Sami-Heikki Juurikka (sami-heikki.juurikka [ät] student.oulu.fi)
Loimu-vastaavat: Elina Heikkilä ja Maija-Leena Tapio (elina.heikkila96 [ät] gmail.com, maijaleenatapio [ät] gmail.com)
egea-vastaava: Elina Nissinen (elina.nissinen [ät] student.oulu.fi)
PSMS-vastaava: Kristel Tagel (kristel.tagel [ät] student.oulu.fi)
Emäntä/isäntä: Elina Nissinen ja Perttu Laakso (elina.nissinen [ät] student.oulu.fi, <puuttuu>)