Hallitus 2018

Hallitus 2018

Puheenjohtaja: Janne Kirjavainen (janne.kirjavainen [ät] student.oulu.fi)
Varapuheenjohtaja: Tiia ’Känk’ Kivirikko (tiia.kivirikko [ät] gmail.com)
Sihteeri: Antti Kola (kola.antti95 [ät] gmail.com)
Taloudenhoitaja: Arttu Mäkipää (arttumak9 [ät] gmail.com)
Kopo-vastaava: Samuli ’Samppa’ Taanila (samuli.taanila [ät] gmail.com)
Sopo-vastaava: Pauliina Järvinen (pajarvin [ät] student.oulu.fi)
Jäsen- ja tietosuojavastaava: Arttu Hepoaho (hepoahoarttu [ät} gmail.com)
Tiedotusvastaava: Venla Honkala (venla.honkala [ät] student.oulu.fi)
Tapahtumavastaava: Roope Lindevall (roope.lindeval [ät] hotmail.com),
Roosa Ridanpää (roosa.ridanpaa [ät] student.oulu.fi), Oskar Katavisto (oskar.katavisto [ät] hotmail.com), Eevi Yletyinen (eevi.yletyinen [ät] gmail.com)
OLuT-vastaavat: Vilja Tervo (vilja.tervo [ät] student.oulu.fi)
Webmaster: Alpo Turunen (Alpo.96 [ät] gmail.com
Graafikko: Emilia ’Emppu’ Timlin (emilia.timlin [ät] gmail.com)
Mantsalehden päätoimittaja:  Salli Ojala (salli.ojala [ät] gmail.com)
Mantsalehden toimittajat: Samuli Taanila (samuli.taanila [ät] gmail.com) Kulttuurivastaava: Santeri Niemi (santeri472 [ät] gmail.com)
Ympäristövastaava: Philippe Parisot (philippe.parisot [ät] student.oulu.fi)
Urheiluvastaava: Milja Männikkö (milja.mannikko [ät] mail.suomi.net)
Loimu-vastaavat: Henna Laurila (hennamarianne.laurila [ät] gmail.com),
Suvi Korkala (suvi.korkala [ät] wippies.fi)
egea-vastaava: Aleksi Nissilä  (aleksi.nissil [ät] gmail.com)
PSMS-vastaava: Juulia Jalava (juulia.jalava [ät] hotmail.fi)
Emäntä/isäntä: Sami-Heikki ’Shakki-Matti’ Juurikka (sami-heikki.juurikka [ät] student.oulu.fi), Tomi Heikkuri (tomi.heikkuri [ät] hotmail.com)